Konya'da asırlık yöntemle besinler böyle saklanıyor
Konya'nın Hadim ilçesinde, asırlardır devam eden yöntemle sebzeler, kış döneminde de tazeliklerini koruması için toprak altına gömülüyor.
YAYINLAMA:
GÜNCELLEME:
![Konya'da asırlık yöntemle besinler böyle saklanıyor 1](https://haberdairesi.com/d/gallery/99_1.jpg)
![Konya'da asırlık yöntemle besinler böyle saklanıyor 2](https://haberdairesi.com/d/gallery/99_2.jpg)
Türkiye'nin en çok kar yağışı alan illerinin başında gelen Konya'da, karla kaplanmış toprağa gömülen besinler tazeliğini koruyor.
![Konya'da asırlık yöntemle besinler böyle saklanıyor 3](https://haberdairesi.com/d/gallery/99_3.jpg)
Konya'nın en yüksek rakımlı bölgelerinden Hadim ilçesindeki Gezlevi Mahallesi'nde ve Taşkent ilçesinin mahallelerinde atadan kalma " kuyulama" yöntemiyle besinler toprak altında saklanıyor.
![Konya'da asırlık yöntemle besinler böyle saklanıyor 4](https://haberdairesi.com/d/gallery/99_4.jpg)
Köylülerden bazıları, eski zamanlarda buzdolabı olmadığı için peynir ve et gibi ürünlerin de toprak altına gömüldüğünü anlattı.
![Konya'da asırlık yöntemle besinler böyle saklanıyor 5](https://haberdairesi.com/d/gallery/99_5.jpg)
Tüm besinleri ilk günkü gibi taze tüketmek için yöntemin oldukça etkili olduğuna dikkati çeken Vurgun, "Bunu yapmamızın nedeni, besinlerin taze kalması. Mesela patatesi topraktan söktüğümüz andan itibaren yeniden toprağın altına koyarız. Böylelikle patatesimiz sulu ve yeşil haliyle kalır. Kış ayları boyunca toprağın altında kalan patateslerimizi baharda yeniden çıkartırız. Aynı tazelikte tüketiriz. Atalarımızdan böyle gördük, asırlardır aynı yöntemi biz de kullanıyoruz." diye konuştu.
![Konya'da asırlık yöntemle besinler böyle saklanıyor 6](https://haberdairesi.com/d/gallery/99_6.jpg)
Atadan kalma yöntemi devam ettiren 59 yaşındaki Hüseyin Vurgun, toprak altına gömülen özellikle patates, havuç ve turbun toprak altında hem lezzetinin arttığını hem de bozulmaması için muhafaza edildiğini dile getirdi.
![Konya'da asırlık yöntemle besinler böyle saklanıyor 7](https://haberdairesi.com/d/gallery/99_7.jpg)
![Konya'da asırlık yöntemle besinler böyle saklanıyor 8](https://haberdairesi.com/d/gallery/99_8.jpg)
![Konya'da asırlık yöntemle besinler böyle saklanıyor 9](https://haberdairesi.com/d/gallery/99_9.jpg)
![Konya'da asırlık yöntemle besinler böyle saklanıyor 10](https://haberdairesi.com/d/gallery/99_10.jpg)
![Konya'da asırlık yöntemle besinler böyle saklanıyor 11](https://haberdairesi.com/d/gallery/99_11.jpg)
![Konya'da asırlık yöntemle besinler böyle saklanıyor 12](https://haberdairesi.com/d/gallery/99_12.jpg)
![Konya'da asırlık yöntemle besinler böyle saklanıyor 13](https://haberdairesi.com/d/gallery/99_13.jpg)
Konya'nın Hadim ilçesinde, asırlardır devam eden yöntemle sebzeler, kış döneminde de tazeliklerini koruması için toprak altına gömülüyor.