Başkan Kılca: Karatay'a hep birlikte katkı sunuyoruz

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, esnafları ziyaret ederek bölgeleriyle ilgili talep ve önerilerini dinledi. Belediyecilik faaliyetlerinin yanı sıra her fırsatta  vatandaşlarla buluşmaya büyük önem verdiklerini belirten Başkan Kılca “Daha modern ve yaşanabilir bir ilçede yaşamak adına ortak akıl anlayışıyla hareket ederek, hizmetin en iyisine layık Karatayımıza hep birlikte katkı sunuyoruz” dedi. 

Başkan Kılca: Karatay'a hep birlikte katkı sunuyoruz

Fevzi Çakmak Mahallesi’ni ziyaret eden Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, bölgede faaliyet gösteren Buğday Pazarı Sitesi esnaflarıyla da bir araya gelerek esnafın talep ve önerilerini dinledi.

Birim müdürlerinin yanı sıra belediye meclis üyelerinin de eşlik ettiği ziyaretlerde Başkan Kılca ve bölge esnafı, belediyeyi ilgilendiren konulardaki taleplerini de Başkan Hasan Kılca’ya iletti. 

Karatay Belediyesi olarak yaşanabilir bir Karatay için gayretlerini sürdürdüklerini belirten Hasan Kılca, her fırsatta esnaf ve vatandaş ziyareti yaparak hemşehrilerinin derdini dinleyip, istekleri olup olmadığını sorduklarını belirtti. 

HEMŞEHRİLERİMİZİN FİKİR VE ÖNERİLERİNE BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ 

Esnafa hayırlı işler dileğinde bulunan ve göreve geldiği günden itibaren fırsat buldukça herkesle iç içe olmayı, esnafların sıkıntılarını dinlemeye çalıştığını belirten Kılca, “Karatayımızı el birliğiyle, güç birliğiyle daha ileriye taşımaya gayret ediyoruz. Her fırsatta büyük keyifle gerçekleştirdiğimiz esnaf ziyaretlerimizi işimizin en önemli parçası olarak görüyoruz. Esnafımız bölgemizin yatırımcısıdır. Bu ziyaretlerimizi de belirli periyotlarla devam ettiriyoruz. Yapacağımız çalışmaları beraber istişare edip, ortak hareket ediyoruz. Daha modern ve yaşanabilir bir ilçede yaşamak adına ortak akıl anlayışıyla hareket ederek, hizmetin en iyisine layık olan ilçemize hep birlikte katkı sunuyoruz. Hizmetlerimize esnaflarımızın ve halkımızın desteğiyle hız kesmeden devam edeceğiz. Vatandaşımızın, esnafımızın görüş ve düşüncelerine değer veriyoruz. Elbette henüz ziyaret etme fırsatı bulmadığımız esnaflarımız var. İnşallah o kardeşlerimizi de ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinleyeceğiz. Ben bu vesileyle ekonomimize yaptıkları katma değer ve istihdama olan önemli destekleri dolayısıyla tüm esnaflarımıza şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.