"İlçemizdeki uyum güzel hizmetlere vesile oluyor"

Karatay Belediye Başkan Hasan Kılca, İlçe Kaymakamlığı tarafından her ay düzenlenen Muhtarlar Toplantısı’na katıldı. İlçeyle ilgili tüm konuların yanı sıra muhtarların talep ve isteklerinin de dile getirilip çözüm kavuşturulduğu toplantıda konuşan Başkan Hasan Kılca, “İlçemizde yöneticilerimiz arasındaki uyum güzel hizmetlere vesile oluyor” dedi. Karatay İlçe Kaymakamı Abdullah Selim Parlar ise Karatay’ın gelişmesi adına emek sarf eden herkese teşekkür etti. 

"İlçemizdeki uyum güzel hizmetlere vesile oluyor"

Karatay İlçe Kaymakamlığı tarafından her ay düzenlenen Muhtarlar Toplantısı Karatay Belediyesi Sedirler Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi. 

Toplantıya Karatay Kaymakamı Abdullah Selim Parlar, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Karatay’daki mülki erkan, Karatay Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri ile Karatay’da görev yapan muhtarlar katıldı. 

İLÇEMİZDEKİ UYUM GÜZEL HİZMETLERE VESİLE OLUYOR 

Başkan Hasan Kılca, her fırsatta muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya geldiklerini belirterek ilçenin daha iyi hizmet alabilmesi, gelişmesi adına çalıştıklarını söyledi. 

Kılca, Karatay’da vatandaşından yöneticisine kadar çok güzel bir uyumun olduğunun altını çizdiği konuşmasını şöyle tamamladı:

“Kaymakamımızla, tüm daire müdürlerimizle ve muhtarlarımızla uyum içerisinde ilçemize hizmet etmeye gayret ediyoruz. Buradaki herkes, iyi niyetle ve samimi bir gayretle memleketine insanına bir fayda daha getirmek adına tüm enerjisini harcıyor. Bizler de seçimlerden önce mahallelerimizi ziyaret ederek hem muhtarlarımızla hem de hemşehrilerimizle bir araya gelmiştik. Amacımız vatandaşlarımızın ihtiyaç ve taleplerini yerinde tespit ederek çözüm üretmekti. Bu konuda da önemli mesafeler aldık ve birçok talebi yerine getirme fırsatımız oldu. Bundan sonra da hemşehrilerimizi mutlu etmek ve onların yaşam kalitesine katkı sunmaya devam edeceğiz. Bu bağlamda da bizlere katkı sunan Konya Büyükşehir Belediye Başkanımıza, Karatay Kaymakamımıza, tüm daire müdürlerine ve ekibime teşekkür ediyorum.” 

Karatay Kaymakamı Abdullah Selim Parlar da Karatay’ın bütün yönüyle ele alınması bağlamında Muhtarlar Toplantısı’nı önemsediklerini belirterek ilçenin hizmet alması ve vatandaşların memnun olması konusunda gayret gösteren herkese teşekkür etti. 

Öte yandan Karatay Nakipoğlu Sağlıklı Hayat Merkezi yöneticileri de Karatay Muhtarlar Toplantısı’nda bir sunum gerçekleştirerek ilçe genelinde yürüttükleri ücretsiz sağlık hizmetleri hakkında muhtarları bilgilendirdiler. 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.