Meram'da bir cadde de daha asfalt çalışmaları tamamlandı

Meram Belediyesi tarafından yürütülen Ayanbey-Anasultan-Yorgancı Sokakları ile Pirhasan-Yorgancı Caddelerini kapsayan asfaltlama projesinde bir etap daha tamamlandı. Ayanbey Sokak’tan sonra Anasultan Sokak çalışmalarının da tamamlanarak hizmete sunulduğunu ifade eden Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, ‘Sadece bu bölge için değil, tüm Meram’ın ulaşım ve asfalt sorununu tamamıyla çözmek için tüm ekiplerimizle seferberiz” diye konuştu.

Meram'da bir cadde de daha asfalt çalışmaları tamamlandı

Meram Belediyesi tarafından yürütülen Ayanbey-Anasultan-Yorgancı Sokakları ile Pirhasan-Yorgancı Caddelerini kapsayan asfaltlama projesinin Anasultan Sokak etabı da Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü yoğun çalışmalar sonucunda tamamlanarak hizmete sunuldu. Toplamı 5 km olan projenin diğer bölümleri için yürütülen çalışmalarda tüm hızıyla devam ediyor. 

BAŞKAN KAVUŞ; “EKİPLERİMİZ MERAM’IN DÖRT BİR YANINDA DÖRT BİR KOLDAN ÇALIŞMA YÜRÜTÜYOR” 

Meram Yeni Yolu Hatıp’a bağlayacak olan yol çalışmalarının kısa bir süre içinde bitirerek tümüyle hizmete sunmayı hedeflediklerini belirten Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, çalışmalarını bu amaçla dört bir koldan yoğun bir şekilde yürüttüklerini ifade etti.

Projenin 1 km’lik Ayanbey Sokak etabının daha önce bitirildiğini hatırlatan Başkan Kavuş, “Vatandaşlarımızın bizden en büyük beklentilerinden biri Meram’ın asfalt ve ulaşım sorununa kesin çözümler üretmemiz. Bu sebeple Meram Belediyesi olarak asfaltlama projelerini tasarruf tedbirlerinin dışında tutarak enerjimizin ve mesaimizin önemli bölümünü bu sorunu halletmek için harcıyoruz. Bu amaçla Meram’ın dört bir yanında aynı anda çalışmalar yürütüyoruz. Ayanbey-Anasultan-Yorgancı Sokaklar ile Pirhasan-Yorgancı Caddelerini kapsayan asfaltlama projesi de bu çalışmalarımızın bir parçası. Ayanbey ve Anasultan Sokaklarda çalışmalarımız tamamlandı. Sokakların alt yapı, genişletme, tretuvar ve asfaltlama çalışmalarını hızlı bir şekilde tamamlayan ekiplerimiz, projenin tamamında ise sona yaklaştı. Meram’a modern ve konforlu bir ulaşım sağlayacak projenin tamamı en kısa süre içinde tamamlanarak hizmete sunulacak” diye konuştu. 

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.