Türkiye’nin Haber Dairesi, haberin yeni adresi!

Haberin genç ustaları “Vira Bismillah” dedi. Artık Türkiye’nin, herkesin ihtiyacına cevap verecek bir haber sitesi; haberdairesi.com var. 

Türkiye’nin Haber Dairesi, haberin yeni adresi!

Hayatları haber olan üç kuşak www.haberdairesi.com’da buluştu. Hem alaydan hem mektepten haberci olan, gazete kuşağı, radyo ve televizyon kuşağı ile internet ve sosyal medya kuşağı aynı çatı altında birlikte haber üretecek.

Yediden yetmişe değil doğumdan ölüme tüm yaş grupları ile farklı fikir ve görüş sahiplerine hitap edecek Türkiye’nin bu yeni haber sitesi, haberi en hızlı ve en doğru biçimde sunma noktasında iddialı. 

Anadolu Ajansı, TRT, değişik ulusal medya kanalları ile yerel ve bölgesel medyanın en etkili oluşumlarında görev alan, başarılarına tüm Türkiye’nin şahit olduğu tecrübeli kalemler ile internet ve sosyal medyanın en hızlı ve en etkili uzmanları, bilinmesi ve duyulması gereken gelişmeleri birlikte değerlendirip, birlikte haberleştirecek. 

Sitede her biri kendi alanında birer marka olan aktif gazetecilere usta yazarlar da kalemleriyle destek verecek.

haberdairesi.com’un amacı geleneksel medyanın yerini yeni nesil medyaya bıraktığı bu geçiş sürecinde, teknolojinin getirdiği değişim ve dönüşümde öncü kuvvet olmak. Genç nesillerin televizyon izlemediği, radyo dinlemediği, gazete okumadığı gerçeğiyle yolları birleşen gazeteciler haberdairesi.com’da buluştu. Yeni nesil medyada halen yaşanan içerik kalitesi sorununu çözmeye aday olan medyadaki üç dönüşüm sürecinin üçünü de yaşamış birikimli gazetecilerle, medya yolculuğunun diğer safhalarında usta gazetecilerle birlikte olan orta ve genç kuşak medya kalemleriyle yeni medya ortamını birlikte oluşturan Haber Dairesi, hedef kitlesini gençler olarak belirledi. Bu belirleyiş toplumun üç kuşağının da birbirini daha iyi anlamasını sağlayacak. 

Teknik ekip ve ekipman olarak da güçlü bir donanıma sahip olan Haber Dairesi, kalpleri milli ve manevi değerlerle dolu, kalemini namusu bilen bir kadroya sahip. Haberi kutsal bilen bir anlayışla haberin doğruluğuna halel getirmemeyi amaçlayan gazetecilerin Hak ve hakikatten, millet ve devletten yana oluşturdukları çizgi takipçi ve okuyucuların takdirini kazanacak.

Hızlı ve etkili haberi yeteneği, doğru haberi sorumluluğu, objektif haberi ise görevi addeden Haber Dairesi eleştirilere tahammül göstererek, tavsiyelere kulak vererek katılımcı ve interaktif gazetecilikte yeni bir çığır açacak. 

Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet söylemiyle yayın politikasının çerçevesini çizen Haber Dairesi, Hazreti Mevlana’nın pergel metaforuyla dünyayı anlamaya ve anlatmaya çalışacak. 

Niyet hayır, düşünce berrak, saf belli.

Haber Dairesini haberdairesi.com’un yanısıra, farklı ve etkili içeriklerle sosyal medya hesaplarından da takip edebilirsiniz.

 

YouTube    : www.youtube.com/haberdairesi

Instagram  : www.instagram.com/haberdairesi

Facebook  : www.facebook.com/haberdairesi

Twitter       : www.twitter.com/haber_dairesi

 

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.