Başkan Kılca 'çok yazık' diyerek bu fotoğrafları paylaştı

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, ilçede zarar verilen çocuk oyun gruplarının fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından 'çok yazık' diyerek paylaştı.

Başkan Kılca 'çok yazık' diyerek bu fotoğrafları paylaştı

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca. belediye tarafından farklı mahallelerde yaptırılan çocuk oyun gruplarıne verilen zararla ilgili sosyal medyadan bir paylaşımda bulundu.

Kırılan oyun gruplarının fotoğraflarını paylaşan Başkan Kılca "Karatay hepimizin. Unutulmamalıdır ki sosyal alanlarımıza ve parklarımıza bu yapılanlar, sadece çalışmalarımız ve verilen emeğe değil tüm hemşehrilerimizin hakkına da yapılmış bir saldırıdır. Çok yazık. O parkta oynayan yavrularımız üzülmesin. Daha güzelini yapacağız." dedi. 

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, parkların bu hale getirilmesine anlam veremediklerini belirterek yapılanın bir kamu malına zarar vermenin dışında vatandaşların da tamamına verilmiş bir zarar olduğunu belirtti. 

KARATAY HEPİMİZİN, ONU KORUMAK DA HEPİMİZİN GÖREVİ 

Başkan Hasan Kılca, değerlendirmesinde şu ifadeleri kullandı:

“Karatay Belediyesi olarak bizlerin en büyük görevi, ilçede yaşayan her bir hemşehrimizin ihtiyaç duyduğu hizmeti vermek, vatandaşlarımızın rahatı ve mutluluğuna katkı sunmaktır. Bunu yaparken de söz tüm hizmetlerin, tesislerin, yapıların ve projelerin parasının da vatandaşlarımızın vergileriyle hayata geçtiği hassasiyetine büyük özen gösteriyoruz. Biz böylesine titiz bir tutum içerisindeyken ilçemize kazandırdığımız parklarımızın, tesislerimizin ve sosyal alanlarımızın kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından zarar verilmesi, bizleri ziyadesiyle üzmektedir. Zira söz konusu alan, eser ve tesislerin tamamı birer kamu malıdır ve tüm Karataylılara aittir. Hepimizin ortak malı olan tesislere yapılanlar sadece bizlerin çalışması ve emeğine değil, tüm hemşehrilerimizin hakkında da yapılmış bir saldırıdır. Karatay’ın malı olan bu hizmetlere zarar verenlere karşı tüm hemşehrilerimizin duyarlılığına ve desteklerine ihtiyacımız var. Lütfen sosyal alanlarımıza zarar vermeyelim, temiz ve titiz kullanalım. Parkları veya oyun alanları zarar gören çocuklarımız da sakın üzülmesinler. Konuyla ilgili hukuki süreç başlatılmış olup, ekiplerimiz de inşallah en kısa sürede zarar gören yerleri tamir edecek ve parklarımız eksisinden de güzel olacaktır” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.