Başkan Kılca: İş yükünüz ağır ve çok önemli

Konya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Yavuz Kızılaslan, Büyükşehir ve Karatay Belediyesi Zabıta personeli; Zabıta Haftası dolayısıyla  Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca'yı ziyaret etti. Zabıta Haftası'nı kutlayan Başkan Kılca, "Zabıtalar belediyelerin halka yansıyan yüzü, belediyelerin halkla doğrudan temasıdır" dedi.

Başkan Kılca: İş yükünüz ağır ve çok önemli

1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası kapsamında Konya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Yavuz Kızılaslan, Şube Müdürü, Zabıta personelleri ile Karatay Belediyesi Zabıta Teşkilatı Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca'yı ziyaret etti. 

Gerçekleştirilen ziyaretten dolayı teşekkür eden Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Zabıta Teşkilatı'nın 193. kuruluş yıldönümünü tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi. 

ZABITA EKİPLERİ KENTİN HUZURU İÇİN ÇALIŞIYOR 

Kentin huzuru için görev yapan zabıtanın Konya'nın sokaktaki yüzü olduğunu dile getiren Başkan Hasan Kılca, "Konyamızın ve Karatayımızın güzelliklerini hep birlikte çalışarak korumak zorundayız. Sizler kentin düzeni, huzuru için özveriyle çalışıyorsunuz.  Zabıtalar, belediyelerin halka yansıyan yüzü, belediyelerin halkla doğrudan temasıdır. İş yükünüz ağır ve çok önemli. Zabıta arkadaşlarımıza çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum." dedi.

ZABITA TEŞKİLATI'NIN BİRLİK VE BERABERLİĞİ ÖRNEK OLUYOR

Başkan Kılca, Büyükşehir Belediyesi ile birlikte ilçe belediye zabıtalarının da uyum içerisinde hareket etmesinin sahada denetimin daha verimli bir şekilde yapılmasına vesile olduğunu dile getirerek; ortaya çıkan birliktelik ruhuyla beraber Konya'nın düzen, intizam ve huzur şehri olarak Türkiye’ye örnek olmaya devam edeceğini söyledi.  

KONYA'YA EN GÜZEL HİZMETİ VERMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Konya Büyükşehir Zabıta Daire Başkanı Yavuz Kızılaslan ise belirlenen hedeflere ulaşmak, Konyalılara en iyi ve en doğru hizmeti verebilmek için Zabıta Teşkilatı olarak birlik, beraberlik ve uyum içinde çalıştıklarını belirterek verdiği desteklerden dolayı Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca'ya teşekkür etti. 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.