Gülbudak ve Gündüz'den Dekan Karakoç'a ziyaret

Konya Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Mevlüt Gülbudak ve Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Abdullah Gündüz, Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı görevine başlayan Prof.Dr. Enderhan Karakoç'u ziyaret etti.

Gülbudak ve Gündüz'den Dekan Karakoç'a ziyaret

Konya Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Mevlüt Gülbudak ve Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Abdullah Gündüz, Selçuk Üniversitesi (SÜ) İletişim Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Enderhan Karakoç'u makamında ziyaret etti. 

Ziyarette medya ve hukuk ilişkisi, yeni medya teknolojileri ve iletişim eğitimi konuşuldu.

Bugüne kadar alanında birçok önemli ismi yetiştiren Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde bulunmaktan dolayı büyük duyduğunu belirten Konya Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Mevlüt Gülbudak, Dekan Karakoç ile çalışma arkadaşlarına görevlerinde başarı diledi. 

Konya Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Abdullah Gündüz ise teknolojik ilerlemenin paralelinde iletişimin günümüzde en hızlı değişen ve gelişen sektörler arasında yer aldığını ifade ederek, yeni dönemde Selçuk İletişim’den mezun olan gençlerin gerek akademik alanda gerekse de iş hayatında önemli başarılar elde edeceğine inancının tam olduğunu kaydetti. 

whatsapp-image-2021-01-27-at-13-41-43.jpeg

“TEMEL HEDEFİMİZ SEKTÖRE NİTELİKLİ BİREYLER YETİŞTİRMEK”

Selçuk Üniversitesi (SÜ) İletişim Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Enderhan Karakoç da Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Mevlüt Gülbudak ile Başsavcı Abdullah Gündüz'ü fakültelerinde ağırlamaktan dolayı büyük memnuniyet duyduklarını belirtti. 

Yirminci yüzyılla birlikte hızlanan teknolojik gelişimin iletişim alanında farklılaşmayı ve yeni kavramları ortaya koyduğunu ifade eden Karakoç, son 1 yıldır yaşanan koronavirüs salgını süresince bunun çok daha yakından hissedildiğini kaydetti. Karakoç "Fakülte olarak temel amacımız öğrencilerimizi yeni döneme en iyi şekilde hazırlamaktır. Teoriyi pratikle buluşturarak gerek akademiye gerekse de sektöre nitelikli bireyler yetiştirmek için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Selçuk İletişim olarak bu yoldaki en büyük avantajımız köklü geçmişimiz ve güçlü akademik kadromuzun birikimidir. Rektörümüz Prof.Dr. Metin Aksoy'un da bizlere verdiği destekle Selçuk İletişim, önümüzdeki süreçte adından sıkça söz ettirmeye devam edecektir" diye konuştu.

whatsapp-image-2021-01-27-at-13-41-43-1.jpeg

Ziyarette Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekan Yardımcıları Doç.Dr. Abdulkadir Gölcü ve Doç.Dr. İmran Aslan ile Fakülte Sekreteri Mehmet Ali Yılmaz da hazır bulundu.
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.