Kavuş: 'Gecemiz, gündüzümüz, derdimiz, tasamız; Meramımız'

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Meram Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Taşdemir ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle Gazezler Konağında bir araya geldi. Mahallelerin sorunlarının konuşulduğu buluşmada Başkan Kavuş, ‘Hepimizin derdi tasası, Meram ve Meramlı'ya hizmet. Meram, biz birlik ve beraberlik içinde gece gündüz çalıştıkça kazanacaktır” diye konuştu. 

Kavuş: 'Gecemiz, gündüzümüz, derdimiz, tasamız; Meramımız'

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Meram Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Taşdemir ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle buluştu. Meram Belediyesi Gazezler Konağında gerçekleşen buluşmanın en önemli gündem maddesi Meram ve Meram’ın mahallelerine yapılacak çalışmalar oldu. 

BAŞKAN KAVUŞ; “MERAM’A HİZMET YOLUNU, SİZLERLE BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ”  

Yeni dönemde Meram için el birliği ve belirli bir plan dahilinde çok daha fazla iş üreteceklerinin altını çizen Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, başarının yakalanmasında en önemli yüklerden birinin de muhtarların sırtında olduğunu kaydetti. Göreve geldikleri ilk andan itibaren muhtarlarla sürekli iç içe ve istişare içinde olduklarını ifade eden Başkan Kavuş, “Biz Meram’ın güzelliği, refahı, huzuru, mutluluğu için birlik ve beraberlik içinde çalıştıkça kazanan Meram olacaktır. Bu istişarelerin temelinde yatan düşünce budur. Şunu çok iyi biliyoruz ki; Hepinizin derdi, tasası ‘Meram ve Meramlı'ya hizmet’. Hizmette en iyiyi yakalayabilmek adına, vatandaşlarla belediyemiz arasında gerçek bir köprü vazifesi gören sizlerin işlerini çok daha hızlı halledebilmek amacıyla Muhtarlık İşleri Müdürlüğümüze işlevsellik ve hız kazandırdık. Yakında Muhtarlık Ofislerinin bilgisayarlarını da dağıtacağız. Hem sizlerle hem vatandaşlarımızla iletişim ve etkileşimi en üst seviyede tutmak adına tüm kanalları sonuna kadar kullanarak Meram’a hak ettiği hizmetin en iyisini elbirliği ile kazandıracağız. Meram’ın yürüyeceği daha çok yol var. O yolu biz sizinle birlikte yürüyeceğiz” diye konuştu. 

‘HIZLI ÜRETİLEN ÇÖZÜMLER MERAM’IN GELECEĞİ İÇİN UMUT VERİCİ’ 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren  Meram Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Taşdemir ise derneklerinin ve üye muhtarlarının Meram’a güzellik katacak her projede ve uygulamada Meram Belediyesi ve Başkan Mustafa Kavuş’un destekçisi olacağını belirtti. Sorunların ivedilikle çözülmesi adına her daim dayanışma içinde olacaklarının altını çizen Taşdemir, “Göreve geldiğiniz andan itibaren muhtar arkadaşlarımıza ve mahallelerin sorunlarına gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum. Sizin yoğun çabanız Meram’a çok şey kazandıracak. Bu nedenle her zaman sizin yanınızda ve destekçiniz olacağız. Muhtarlarımız, Muhtarlık İşleri Müdürlüğü sayesinde işlerini çok daha hızlı halledebilmektedir. Sorunların çözümü noktasında çok hızlı dönüşler alıyoruz. Bu da Meram’ın ve Meramlının geleceği adına umut verici” diye konuştu. 

Ziyaretin sonunda  Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş,  Meram Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Taşdemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri hatıra fotoğrafı çektirdi. 

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.