Kılca: Karatay’daki hizmet çıtasını daha yukarılara taşıyoruz

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, düzenlenen teknik bir geziyle Karatay Belediyesi Meclis Üyeleri’ne, belediyeye ait tesisleri ve Karatay Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan yatırımları tanıttı. Karatay’a olan önemli katkıları dolayısıyla önceki dönem Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli’ye ve belediye meclis üyelerine teşekkür eden Hasan Kılca, “Bizler de bu dönemde Karatayımızda yakalanan bu hizmet çıtasını daha da yukarılara taşımak adına gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Kılca: Karatay’daki hizmet çıtasını daha yukarılara taşıyoruz

Karatay Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan  yatırımların yanı sıra belediyeye ait tesisler, yeni dönem meclis üyelerine düzenlenen teknik bir gezi ile tanıtıldı.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, belediyenin yürüttüğü tüm çalışmalar hakkında inceleme gezisine katılan meclis üyelerini yerinde bilgilendirerek Karatay Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı sosyal tesisler, mesire alanları ve sosyal alanları tanıttı. 

Programa Başkan Hasan Kılca ve belediye meclis üyelerinin yanı sıra Karatay Belediye Başkan Yardımcıları ile birim müdürleri de katıldı. Teknik gezi programı kapsamında geziye katılan meclis üyeleri önce Karatay Belediyesi tarafından yapımı son aşamasına gelen İsmil’deki Termal Tesisleri’ni gezdi. 

Hasan Kılca, belediye meclisi üyeleri, belediye başkan yardımcıları ile birim müdürleri daha sonra ise Karatay Belediyesi Tatlıcak Tesisleri ve Asfalt Şantiyesi, Saraçoğlu Hobi Bahçeleri, Karaaslan Piknik Bahçesi ve Karatay Şehir Parkı gibi önemli tesisler ile yatırımlarını da hep birlikte yerinde inceleme fırsatı buldu. 

İLÇEMİZDEKİ BAŞARI ÇITASINI DAHA DA YUKARILARA TAŞIYORUZ 

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, bugüne kadar Karatay’ın dört bir yanında hayata geçirilen tüm hizmetlerde meclis üyelerinin de çok önemli katkısının bulunduğuna vurgu yaparak, Karatay’ın gelişmesinde büyük katkıları olan önceki dönem belediye başkanı Mehmet Hançerli’ye ve bugüne kadar görev almış bütün meclis üyelerine teşekkür etti. 

Başkan Hasan Kılca, “Karatayımızda oluşan bu başarı çıtası bizlerin sorumluluğunu bir kat daha arttırıyor. Ama bizim de oldukça başarılı, tecrübeli ve yeni fikirlere açık güzel bir ekibimiz var. Dolayısıyla Karatay Belediye Meclisimizin de kıymetli katkılarıyla yeni dönemde de hep birlikte önemli projelere ve yatırımlara imza atacağımıza ve bu çıtayı daha da yukarılara taşıyacağımıza inanıyorum. Hepimizin tüm çabası ve amacı da zaten bu yönde. İnşallah Karatayımızı çok daha güzel bir geleceğe taşırken hem birliğimizi koruyacağız hem de ilçemizi marka şehirler arasına girmesi için de büyük gayret göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.