Tahir Akyürek: 29 Mayıs’ta yeni bir devrin kapılarını açıyoruz

AK Parti Konya Milletvekili Tahir Akyürek, kent genelindeki hastanelerde tedavi gören hasta ve hasta yakınlarını ziyaret etti. Akyürek, “28 Mayıs’ta seçimimizi yapıyoruz, 29 Mayıs’ta yeni bir devrin kapılarını açıyoruz” dedi.

Tahir Akyürek: 29 Mayıs’ta yeni bir devrin kapılarını açıyoruz

AK Parti Konya Milletvekili Tahir Akyürek, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

28 Mayıs’ta gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı ikinci tur oylaması için vatandaşları sandığa gitmeye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ı desteklemeye davet eden Akyürek, bu kapsamda Dr. Ali Kemal Belviranlı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde evlat heyecanı yaşayan aileleri ziyaret etti, sağlık çalışanlarıyla görüştü.

Konya Şehir Hastanesi’nde tedavi gören hastaları da ziyaret eden Akyürek, hastalara şifa dileklerini ilettikten sonra karanfil takdiminde bulundu. Ziyaretlere Numune Hastanesi, Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, Meram Devlet Hastanesi ve Karatay İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde devam eden Akyürek, Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen Esnaf ve Sanatkarlar Odaları İstişare Toplantısı, Sivil Toplum Kuruluşları İstişare Toplantısı ve Muhtarlar Buluşması İstişare Toplantısına da katıldı.

“28 MAYIS SON ADIMI ATMA TARİHİMİZ”

Türkiye’yi geriye götürmek isteyenlere karşı Türk Milleti’nin gereken cevabı sandıkta verdiğini belirten Akyürek, “Hamdolsun ki Türkiye’yi istikrarsızlığa, kaosa sürüklemek isteyenler, şu ana kadar başarıya ulaşamadılar. 14 Mayıs seçimlerinde halkımız Cumhur İttifakı’na Meclis çoğunluğunu vererek Türkiye’yi büyük bir tehlikeden uzak tutmuş oldu. Dünyanın dört bir tarafından adeta Türkiye’ye bir saldırı yöneltilmiş durumda. Büyük güçlerin devlet başkanlarından, entelijansiyasına, basınına, terör örgütü liderlerine, Türkiye’nin de Suriye gibi, Irak, Libya gibi bir hale gelmesini arzu edenleri takip ettik. Allah’ın izniyle milletimizin desteğiyle bu süreçten artık kurtuluyoruz. 28 Mayıs son adımı atma tarihimiz” dedi.

tahir-akyurek-29-mayista-yeni-bir-devrin-kapilarini-aciyoruz.jpg

“YAPILANMA DÖNEMİ BİTTİ, ŞAHLANIŞ DÖNEMİ BAŞLIYOR”

29 Mayıs’ın Türk siyasi tarihi açısından önemli olduğuna vurgu yapan Akyürek, “28 Mayıs’ta seçimimizi yapıyoruz, 29 Mayıs’ta yeni bir devrin de kapılarını açıyoruz. 29 Mayıs, bir devrin kapanışı, yeni bir devrin de başlangıcıdır. Türkiye tarihi açısından da elbette böyle olacak. Halkımızın ve sizlerin desteğiyle Türkiye üzerinde kötü emelleri olanların o emellerinin, hayallerinin boşa çıktığı gün olacak. Son 6-7 yılda hep birlikte büyük imtihanlar verdik. Darbe süreciyle başlayan süreç, pandemiyle, Ukrayna-Rusya savaşıyla, en son tarihteki en büyük karasal depremlerle devam etti. Eğer kararlı bir liderlik olmasaydı, Cumhurbaşkanımızın iradesi, cesareti, kararlılığı, takipçiliği olmasaydı, Türkiye bütün bu süreci öyle kolay atlatamazdı. Ama tarihimizden gelen, medeniyetimizden gelen birikimin tecessüm ettiği iktidarlarımız ve Cumhurbaşkanımız; bilgisiyle, donanımıyla, en önemlisi de cesareti ve iradesiyle bu süreci atlatmamızı önemli oranda sağladı. Yeni dönem, Yeni Türkiye Yüzyılı dediğimiz süreç, Türkiye’nin artık yapılanma döneminin bittiği, şahlanış döneminin başladığı tarih olacak inşallah. Dualarınızı, desteklerinizi talep ediyoruz” ifadelerini kullandı.

AK Parti Konya Milletvekili Tahir Akyürek’e çalışmalarında; Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, AK Parti 28. Dönem Milletvekili Adayları Armağan Güleç ve Hümeyra Saçkesen ile AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Gürbüz ve teşkilat mensupları eşlik etti.

tahir-akyurek-29-mayista-yeni-bir-devrin-kapilarini-aciyoruz-001.jpg

tahir-akyurek-29-mayista-yeni-bir-devrin-kapilarini-aciyoruz-002.jpg

tahir-akyurek-29-mayista-yeni-bir-devrin-kapilarini-aciyoruz-003.jpg

tahir-akyurek-29-mayista-yeni-bir-devrin-kapilarini-aciyoruz-004.jpg

Haber Dairesi (Konya Haber)

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.