Yanıbaşımda Karatay uygulaması yayında! Puanı topla ücretsiz alışveriş yap

Karatay Belediyesi, Yanıbaşımda Karatay uygulamasını hayata geçirdi. Uygulamayla işlemler kolay yapılabilecek. Ayrıca, uygulamada yarışmaya katılanlar, puan biriktirip ücretsiz alışveriş yapabilecek. (Yanıbaşımda Karatay uygulaması nedir?)

Yanıbaşımda Karatay uygulaması yayında! Puanı topla ücretsiz alışveriş yap

Karatay Belediyesi’nin yeni akıllı mobil uygulaması “Yanıbaşımda Karatay” yayında. 

Bilgi teknolojilerine bağlı yaşanan değişimlere ayak uyduran Karatay Belediyesi, teknolojik altyapısını gün geçtikçe yeniliyor. Karatay Belediyesi, gerek belediyecilik hizmetlerinin sunumu, gerekse vatandaşın hizmetlere daha kolay erişiminin sağlanması amacıyla “Yanıbaşımda Karatay” mobil uygulamasını hayata geçirdi.

YANIBAŞIMDA KARATAY UYGULAMASI NEDİR?

Yanıbaşımda Karatay, Karatay Belediyesi ile vatandaşlar arasındaki kurumsal iletişimin ileri bir boyuta taşındığı yeni nesil halkla ilişkiler uygulamasıdır.

Uygulama, alışılagelmiş belediyecilik uygulamalarından farklı olarak interaktif bir yapı üzerine kurgulanmıştır. Vatandaşlar vergi ödeme, imar durumu sorgulama ve çeşitli başvuru işlemlerini gerçekleştirmenin yanı sıra görevler, yarışmalar, anketler, fırsatlar ve sürpriz kutu gibi çeşitli kurgular ile puan kazanabilmekte ve kazanılan bu puanlar ile uygulama içerisinde yer alan online alışveriş bölümünden çeşitli ürünleri herhangi bir ücret ödemeden sipariş verebilmektedirler. Karatay Belediyesi, kültürden sanata, gençlik ve spordan, güçlü ulaşım ağlarına, sağlık yatırımlarından sosyal alanlara, yeşil alanlardan teknolojik faaliyetlere, eğitim yatırımlarından özel projelere kadar her alanda öncü hizmetler ve yatırımlar üretmektedir.

Tüm bu çalışmalarla birlikte Karatay Belediyesi her geçen gün kurumsal iletişim ağlarını geliştirmekte, halkla ilişkiler faaliyetlerini çözüm ve gönül esaslı ilkeler çerçevesinde sürdürmektedir. "Yanıbaşımda Karatay" mobil uygulaması ile teknolojik imkanlar gelişen mobil iletişim gücüyle birleştirilmekte, kurum ile vatandaşlar arasında gerçekçi, etkin ve verimli bir bağlantı kanalı oluşturulmaktadır.

puan-topla-ucretsiz-alisveris-yap-yanibasimda-karatay-yayinda.jpg

TAM NOT ALDI

Üzerinde büyük bir titizlikle çalışılan ve tamamen Karatay Belediyesi personeli tarafından tasarlanan yeni mobil uygulama; kullanıcı dostu arayüzü ve interaktif tasarımı sayesinde vatandaşlardan da tam not aldı.

puan-topla-ucretsiz-alisveris-yap-yanibasimda-karatay-yayinda-001.jpg

BELEDİYE İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ ONLINE İŞLEM ARTIK DAHA KOLAY

“Yanıbaşımda Karatay” mobil uygulaması vatandaşa birçok kolaylık sunuyor. Uygulamanın ‘Online İşlemler’ bölümünden belediyeye yapılabilen vergi borcu ödemeleri ve imar durumu sorgulaması yapılabiliyor. Bu sekmede ayrıca vatandaşlar “Hoşgeldin Bebek” başvurusunda bulunabiliyor. Yine ‘Online İşlemler’ sekmesi altında bulunan “Projem Var”a tıklayan vatandaşlar, Karatay ile ilgili her türlü fikri veya projesini yükleyebiliyor.

KARATAY BELEDİYESİ’NDEN HABERDAR OLUN

Karatay Belediyesi’nin sağlıktan spora, eğitimden ulaşıma, sosyal ve kültürden daha birçok başlıkta bugüne kadar hayata geçirdiği yatırım ve hizmetlerin yazılı ile görsel detaylarına da uygulama üzerinden ulaşılabiliyor. Karatay’ın tarihçesi, turistik yerleri, müzeleri, ören yerleri ve Karatay’ın tüm güzelliklerinin de keşfedilebileceği uygulamanın  “Karatay TV” ve “Duyuru ile İlanlar” bölümünden ise belediyenin birçok konuda kamuoyuna duyurduğu gelişmelerden de anında haberdar olunabiliyor.

puan-topla-ucretsiz-alisveris-yap-yanibasimda-karatay-yayinda-002.jpg

BİLGİNİ SINA HEDİYELERİ VE SÜRPRİZLERİ AL

Karatay Belediyesi’nin yeni mobil uygulaması “Yanıbaşımda Karatay”, eğlenceli yönüyle de büyük ilgi görüyor. Karatay ve Konya’nın tüm yönlerinin olduğu “Yarışmalar”, “Anketler”, “Yanıbaşımdaki Fırsatlar”, “Görevler” ve “Sürprizler” bölümlerine giren vatandaşlar, puan toplayarak sanal kartlarında biriken puanlarla “Yanıbaşımda Market”ten ücretsiz bir şekilde alışveriş de yapabiliyor.

puan-topla-ucretsiz-alisveris-yap-yanibasimda-karatay-yayinda-003.jpg

KARATAY BELEDİYESİ ARTIK VATANDAŞA ÇOK DAHA YAKIN

“Yanıbaşımda Karatay” mobil uygulamasını değerlendiren Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, belediye olarak her zaman vatandaşa çok daha iyi hizmet verebilmenin gayretinde olduklarını ifade etti.

Başkan Kılca şunları aktardı; “Uygulamamızı cep telefonlarına indiren vatandaşlarımız, belediyemize 7 gün 24 saat boyunca kolaylıkla erişim sağlayabiliyor. Böylelikle zaman ve mekân bağımlılığı olmaksızın hemşehrilerimiz, her türlü online işlemlerini kolaylıkla yapabiliyor. Yine pek çok önerilerini, başvuru veya şikayetlerini de uygulama üzerinden bize kolaylıkla iletebiliyor. Belediyemizin tüm birimleriyle entegre bir şekilde çalışan uygulamayı indiren vatandaşlarımız, belediyemizin faaliyet ve projelerine ilişkin haber ve duyuruları da ilgili sekmelerden takip edebiliyor. Özetle artık Karatay ve Karatay Belediyemiz, vatandaşımıza çok daha yakın. Yeni uygulamamız ilçemize ve insanımıza hayırlı olsun.”

KARATAY BELEDİYESİ UYGULAMASI YANIBAŞIMDA KARATAY İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN (iOS)

KARATAY BELEDİYESİ UYGULAMASI YANIBAŞIMDA KARATAY İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN (GOOGLE PLAY - ANDROİD)

Haber Dairesi (Konya Haber)

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.