Bu hafta vizyona girecek filmler (4 Ağustos 2023)

Sinema salonları her hafta yeni yapımlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Sinemaseverler merakla beklediği “Meg 2: Çukur” filmi de bu hafta vizyona giriyor. İşte vizyona girecek diğer filmler, konuları ve oyuncu kadroları.

Bu hafta vizyona girecek filmler (4 Ağustos 2023)

Sinema tutkunlarının yakından ilgilendiği vizyona girecek filmler oldukça sık araştırılıyor. İşte bu hafta (4 Ağustos 2023) vizyona girecek filmler.

MEG 2: ÇUKUR

Meg 2: Çukur, tarih öncesi köpek balığı Meg’lere karşı mücadele eden bir araştırma ekibinin hikayesini konu ediyor. Bir araştırma ekibinin görevleri, kötü niyetli bir maden operasyonu nedeniyle sekteye uğrar.

Kendilerini zorlu bir durumla karşı karşıya bulan ekibin yolculukları bir kaosa dönüşür. Hayatta kalmak için tehlikeli bir savaşa dahil olmak zorunda olan ekip, zamana karşı yarışırken acımasız yırtıcıları zekalarıyla alt etmeye çalışır.

Oyuncular: Jason Statham, Jing Wu, Cliff Curtis

Orijinal adı Meg 2: The Trench

bu-hafta-vizyona-girecek-filmler-4-agustos-2023.jpg

NİNJA KAPLUMBAĞALAR: MUTANT KARGAŞASI

Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası, insanların dünyasını korumaya çalışırken kendilerini büyük bir tehlike ile karşı karşıya bulan Kaplumbağa kardeşlerin hikayesini konu ediyor.

Kaplumbağa kardeşler yıllar boyu insanların dünyasını korumak için çabalar. Artık normal gençler olarak kabul edelmek ve New Yorkluların kalbini kazanmak isteyen Kaplumbağa kardeşler, bu amaçla yola koyulur.

Onlari yeni arkadaşları April O'Neil'in de yardımıyla gizemli bir suç örgütünü yenmeyş başarırı ancak çok geçmeden beklenmedik bir tehlike ile karşı karşıya kalırlar. Kamplumbağa kardeşler, üzerlerine salınan mutant ordusunu etkisiz hale getirebilmek için zorlu bir mücadeleye girişir.

Oyuncular: Nicolas Cantu, Shamon Brown Jr., Micah Abbey

Orijinal adı Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

bu-hafta-vizyona-girecek-filmler-4-agustos-2023-001.jpg

VENÜS'TE GÖRÜŞÜRÜZ

Ölmekte olan 18 yaşındaki öksüz bir kız, biyolojik annesinin izini sürmek için Avrupa'ya gitmek ister. Ölümcül bir kazanın suçluluk duygusuyla sarsılan iyi kalpli bir genç adamla tanıştığında, onu yolculukta kendisine eşlik etmesi için ikna eder.

Oyuncular: Virginia Gardner, Alex Aiono, Rob Estes

Orijinal adı See You on Venus

bu-hafta-vizyona-girecek-filmler-4-agustos-2023-002.jpg

NEFES ALMA

Nefes Alma, yürüyüş yapaken kaybolup yaşlı bir adamın kapısını çalan genç bir adamın hikayesini konu ediyor. Yaşlı bir adam, hayatını insanardan uzak, köpeği ile birlikte ormanın derinliklerindeki bir kulübede geçirir. Bir gün Joe adında genç bir adam yolunu kaybettiğini iddia ederek yaşlı adamın kapısını çalar.

Ziyaretçi kabul etmeye alışık olmayan yaşlı adam, Joe’yu sorguya çeker. Birkaç irdeleyici sorunun ardından ortam sakinleşir ve ikili samimi bir şekilde konuşmaya başlar. Dışarıda fırtına başlarken yaşlı adam, Joe'yu giderek daha fazla paniğe sokan korkunç bir hikaye anlatmaya başlar.

Oyuncular: Stephen Lang, Marc Senter, Patch Darragh

Orijinal adı Old Man

bu-hafta-vizyona-girecek-filmler-4-agustos-2023-003.jpg

BAŞKALARININ ÇOCUKLARI

Başkalarının Çocukları, sevgilisinin çocuğunu kendi çocuğu gibi sevmeye başlayan bir kadının yaşadıklarını konu ediyor. Kendini işine adamış okul öğretmeni Rachel, Ali’ye aşık olunca, Ali’nin kızı Leila ile yakınlaşması da çok uzun sürmez.

Rachel ve Ali'nin gece geç saatlerde buluşmalarının şehvetli sersemliği, aile pikniklerinin ve okul sonrası alışverişlerin tanıdık sıcaklığına dönüşür. Rachel, kendini bir anne gibi hissetse de Leila başka bir kadının kızıdır. Bu durum kendi çocuğuna sahip olma arzusunun güçlenmesine neden olur.

Oyuncular: Virginie Efira, Roschdy Zem, Chiara Mastroianni

Orijinal adı Les Enfants des autres

bu-hafta-vizyona-girecek-filmler-4-agustos-2023-004.jpg

Mir: Anka

Mir: Anka, aldıkları kötü bir haberin ardından, bambaşka gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalan bir grup arkadaşın hikayesini konu ediyor.

Sena ve arkadaşlarının hayatı, Buğra'nın sahafta gezerken eski bir Farsça kitap almasıyla alt üst olur. Bu sırada bir müzisyen grubuna Karnoha cin kabilesinin en azılısı olan Anka musallat olur. Sinan'ın ölüm haberini alan Sena ve arkadaşları, çok geçmeden bambaşka bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır.

Oyuncular: Simge Can, Ethem Çap, Umut Durmaz

bu-hafta-vizyona-girecek-filmler-4-agustos-2023-005.jpg

RUBİNİN AİLESİ

Rubinin Ailesi, karısı ile şehirden uzak bir yaşam sürerken acil bir nedenle geri dönmek zorunda kalan mühendis İbrahim Al-Ruby’nin hikayesini konu ediyor.

İbrahim Al-Ruby’nın doktor olan karısı büyük bir krize maruz kalınca, ikisi her şeyi arkalarında bırakıp, şehirden uzak bir yere taşınmaya karar verir. Kendilerine kurdukları yeni dünyalarında yıllar boyu, yaşadıklarını unutmaya çalışırlar.

Ancak beklenmedik olay, onların geri dönmesine neden olur. Hayatlarının değişmesine neden olan olay sosyal medyada yeniden gündeme gelince ikisi kendilerini zorlu durumların içerisinde bulur.

Oyuncular: Karim Abdel Aziz, Nour, Tara Emad

Orijinal adı El Ruby House

bu-hafta-vizyona-girecek-filmler-4-agustos-2023-006.jpg

ORMAN ÇOCUĞU: GÜÇ UYANIYOR

Orman Çocuğu: Güç Uyanıyor, kendisini zorlu bir mücadelenin içerisinde bulan Orman Çocuğu Kaka'nın hikayesini konu ediyor.

bu-hafta-vizyona-girecek-filmler-4-agustos-2023-007.jpg

Haber Dairesi

Kaynak:Haber Kaynağı

Yazar / Muhabir
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.