Konyalı genç dartçı Avrupa Şampiyonu oldu
|
Son Güncelleme: 11.06.2024 13:53
Konyalı genç milli dartçılar, İspanya’da iki madalya kazandı. Doğan Hisar Spor Kulübü sporcularından Tuğraner Boylu, 15 yaş altı yıldız erkeklerde Avrupa Şampiyonu oldu.
İspanya’da 10 Haziran’da başlayan Avrupa Elektronik Dart Şampiyonası devam ediyor.
Milli takımda yer alan Konyalı genç dartçılar müsabakalarda önemli bir başarı elde etti. Doğan Hisar Spor Kulübünden Tuğraner Boylu, 15 yaş altı yıldız erkeklerde altın madalya kazanarak Avrupa Şampiyonu oldu.
Aynı kategoride yarışan Enes Malik Akköz ise üçüncü olarak bronz madalya kazandı. Konya Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk, genç sporcuları başarılarından dolayı kutladı.
![](https://haberdairesi.com/d/author/25_s.jpg)
Spor
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.