Konya Büyükşehir mesken sahası imarlı arsa satışı yapıyor

Konya Büyükşehir Belediyesi, Selçuklu'nun bir mahallesindeki 27.040 m² mesken sahası imarlı arsayı satışa çıkarıyor. Peki ihale ne zaman nerede yapılacak? İşte ihale şartları ve diğer ayrıntılar.

Konya Büyükşehir mesken sahası imarlı arsa satışı yapıyor

Konya Büyükşehir Belediyesi, Selçuklu ilçesi Aşağıpınarbaşı mahallesindeki 27.040 m² imarlı arsayı kapalı teklif (artırma) ihale usulü ile satacak.

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ARSA İHALESİ NE ZAMAN NEREDE YAPILACAK?

İhale, 18 Ekim 2022 Salı günü Belediye Encümeni tarafından Horozluhan Mh. Yeni İstanbul Cd. (Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Binası) No:72/64 Selçuklu/KONYA adresindeki Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantı salonunda yapılacak.

İHALEYE KATILIM ŞARTLARI NELER?

İsteklilerin, 18 Ekim 2022 Salı günü en geç saat 11.00’e kadar teklif zarflarını Konevi Mh. Millet Cd. No: 14/5 Meram/KONYA adresinde bulunan Belediye Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanlığına bağlı Kararlar Şube Müdürlüğüne vermeleri şarttır. Belirtilen saatten sonra gelen teklifler ve posta ile başvurulması halinde postadaki gecikmeler kabul edilmeyecek.

İHALEYE KATILIM İÇİN İSTENİLEN BELGELER NELER?

Dilekçe,

Tebligat için adres beyanı,

Gerçek kişi olması halinde:

Nüfus Cüzdan Fotokopisi veya Sürücü Belgesi Fotokopisi (TC Kimlik Numaralı),

İmza beyannamesi,

Tüzel kişi olması halinde:

İlgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimdeki görevlileri belirtilen son durumu gösterir Ticaret Sicili Gazetesi veya bu hususları tevsik eden belgeler,

Ticaret ve/veya Sanayi Odasından ihaleye ilişkin ilanın yapıldığı yıl içerisinde alınmış belge,

Tüzel kişiliğin imza sirküleri,

İhaleye katılacak olan gerçek veya tüzel kişilerin Konya Büyükşehir Belediyesine herhangi bir borcu bulunmadığına dair belge, (Konevi Mh. Millet Cd. No:14/8 Kat:1/104 Meram/KONYA adresinde bulunan Tahsilat Şefliği Bürosundan alınacaktır.)

Usulüne uygun teklif mektubunu içeren iç zarf,

İstekliler adına vekâleten iştirak ediliyor ise, istekli adına ihaleye katılan kişinin ihaleye katılmaya ilişkin Noter tasdikli vekâletnamesi ile Noter tasdikli imza beyannamesi,

Ortak girişim olması halinde ortak girişim beyannamesi,

Geçici teminat olarak belirtilen bedeli Belediyemiz veznesine ya da Vakıflar Bankasındaki TR27 0001 5001 5800 7309 7530 04 Nolu İban hesabımıza yatırarak aldıkları makbuz veya 2886 sayılı DİK’in 26. maddesinde belirtilen teminat yerine geçen belgelerden herhangi birisi. (Teminat mektubu verilmesi halinde geçici teminat mektubunun süresiz ve limit içi olması, 2886 sayılı DİK’e göre düzenlenmiş olması gerekmektedir.)

Şartnamesi, Kentsel Tasarım Rehberi ve Vaziyet Planı mesai saatleri içerisinde aşağıda iletişim bilgileri belirtilen Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığı Gelir Şube Müdürlüğü Gelir Şefliğinde bedelsiz olarak görülebilir.

buyuksehir.png

Haber Dairesi (Konya Haber)

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.