İyi Parti, Pazar günü Konya İl Başkanını seçecek

İyi Parti Konya İl Başkanlığı seçimi, 29 Ocak Pazar günü yapılacak. Adaylığını açıklayan Rıdvan Peker, “Konya ve ülkem adına milletimize hizmet edebilmek amacıyla aday oldum. Kazanan Konya ve İyi parti olacaktır.” dedi.

İyi Parti, Pazar günü Konya İl Başkanını seçecek

İyi Parti Konya İl Başkanı Gökhan Tozoğlu, geçtiğimiz yılın sonunda geçirdiği kalp rahatsızlığı nedeniyle hayatını kaybetmişti. İyi Parti’nin Konya İl Başkanı, 29 Ocak Pazar günü yapılacak seçimle belirlenecek.

Adaylardan biri de Rıdvan Peker. Peker yaptığı açıklamada, “Önce şahsım, önce koltuğum diyenlere inat; İyi Parti Konya İl Başkan adayı olarak biz; “Önce millet, önce memleket” demeye, inatla devam edeceğiz. Kara, tipiye, borana, göğüs gereceğiz. İftiraları, yalanları, dümenleri, boşa çıkartacağız. Yapılacak seçimde karşımıza diktikleri her türlü engeli, birer birer aşacağız. Ve 2023’te milletimizle birlikte, öyle bir tarih yazacağız ki; 1923’te kavuştuğumuz, bayram havası, memleketimize, yeniden yayılacak. 2023’te sandık geldiğinde, öyle bir kazanacağız ki;1950’deki, Demokrat Parti’nin seçim zaferinin mutluluğu, yeniden yaşanacak! 2023’te, sandıklar açıldığında, öyle bir başaracağız ki; 27 Mayıs 1960’da, millet iradesine ket vuranlara karşı; 1965’te iktidara gelen, rahmetli Süleyman Demirel’in gür sesi, yeniden duyulacak! 2023’te, öyle bir iktidara geleceğiz ki,12 Mart 1971 muhtırasıyla, demokrasi ile bağımızı, kesmek isteyenlere karşı, milletimizin cevabı daha iyi anlaşılacak.1973 seçimlerinde rahmetli Ecevit’le, rahmetli Erbakan’ın, sandığa yansıyan gücü, yeniden hatırlanacak! 2023 seçimlerinde, milletimiz öyle bir ders verecek ki;1980’de, 1997’de demokrasiyi askıya alan darbecilerin, bugünkü ruh ikizleri, aynı, 1983’te rahmetli Özal’ın, tek başına iktidara geldiği gün olduğu gibi, yeniden üzülecek! Onlar üzülecek ama, 85 milyon, artık hep birlikte sevinecek. Hep birlikte gülecek. Hep birlikte konuşacak. Hep birlikte kazanacak. Türkiye’nin, iyi ve cesur evlatları. İşte bu yüzden; bugün vakit, umutsuzluk vakti değildir. Vakit artık, mücadele etme vaktidir. Milletimize yaşatılan haksızlıkların, hesabını sorma vaktidir. Sahipsiz bırakılanlara, sahip çıkma vaktidir. Tüm ucuz siyasi oyunları, bozma vaktidir. Maskeli baloları dağıtma, kumar masalarını devirme vaktidir. Dahili ve harici bedhahlara karşı, dimdik durma vaktidir. Millet iradesinin, kutlu sancağını, mavi göklere kaldırma vaktidir. Yenilgi yenilgi büyüyen zaferlerden, bizatihi zaferlere geçme vaktidir. Sandıkları patlatıp, güçlü, zengin ve mutlu Türkiye’yi inşa etme vaktidir. Sandık ufukta belirdi. Hakkın vadettiği günler artık doğdu. Vakit, bugünlerin hakkını verme vaktidir! Vakit, iktidar vaktidir. Vakit, İyilerin vaktidir! Emin olun, çok az kaldı. Birlik ve beraberlik içinde gireceğimiz İyi Parti Konya İl başkanlığı seçiminde kazanan Konya olacaktır.” dedi.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.